Genel Müdürümüzün Mesajı

1991 yılından beri insan sağlığına yenilikçi ve güvenilir ürünler ile hizmet eden Farmatek İlaç, bugün farmasötik teknoloji ve analitik metod geliştirme bölümlerinden oluşan Ar-Ge Merkezi ve Avrupa cGMP standartlarına uyumlu, son teknolojileri kullanan güçlü alt yapısıyla 2017 yılında faaliyete geçen Kırklareli Üretim tesisi ile kendi ruhsatlı ürünlerini üretmenin, yerli üretime hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

Farmatek olarak sürdürülebilir büyümeyi hedefleyerek başladığımız bu değişim yolculuğumuzda geçtiğimiz senelerde olduğu gibi fark yaratan işlere imza atarak büyümeye, üretime ve yeni alanlara yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bunu yaparken gücümüzü, sorumluluk sahibi, yeniliklere açık ve birlikte çalışmanın gücüne inanan çalışanlarımızdan alıyoruz.

Bizi bu başarılara ulaştıran değerlerimiz “saygı, sürekli gelişim, müşteriye öncelik, işinin lideri olmak, kaliteden ödün vermemek”.

Değerli katkılarından dolayı tüm paydaşlarımıza; çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize teşekkür ediyorum.

Biz “Farklı alanlarda yenilikçi ürünleri ile insan sağlığına hizmet eden ve tüm paydaşlarınca tercih edilen, Türkiye’de öncü firma olmak” üzere inançla, başarma azmimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Saygılarımla,

Dr. Özdemir Şengören
Genel Müdür

color
https://www.farma-tek.com/wp-content/themes/solidbox/
https://www.farma-tek.com/
#F15A23
style1
paged
Yükleniyor
/home/farmatek/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
on
off
off
off
tr